Kapalak Kızı Vakası – Novaprospekt

2 sene önce
4267 izlenme

Kapalak kızı Nedir ?

Kapalak kızı adı verilen bu vaka Novaprospekt ekibinin yerinde incelemesi ile yapmış oldukları çeşitli tespitler sonucu farklı paranormal durumlara rastlanmıştır. Videoyu sizlerde izlediğiniz zaman kapalak kızı vakasının hikayesi ile video içerisinde yaşananlar hakkında belki sizlerinde yorumları olabilir. Konuyu çok uzatmadan sizlere kapalak kızı vakasının hikayesini hemen anlatalım.

Kapalak Kızı - Novaprospekt

Bir zamanlar doksanlı yıllarda eğitim ve öğretim veren bir okul varmış. Bu okulda da olduğu gibi öğrenciler, öğretmenler, müdür ve okul personelleri varmış. Söylentilere göre ve NovaProspekt ekibinin yapmış olduğu çeşitli röportajlara göre Ayşe adında okulda çalışan bir hademe bayan varmış. Okulun müdürü bu bayana aşık olmuş fakat Ayşe hanımın zaten kendisi askerde olan biriyle ilişkisi bulunuyormuş. Bu yüzden kendisi hiçbir şekilde müdür bey ile bir ilişki düşünmemiş ve en başından beri her zaman mesafeli olmuştur. Lakin günler geçerken müdürün Ayşe hanıma olan sevgisi ve ilgisi dahada artıyormuş.

Bu durum müdür tarafından tek taraflı platonik bir ilgi halini almaya devam ederken, müdür bir gün kendisine hakim olamayıp Ayşe hanımla zorla birlikte oluyor. Bu durumu Ayşe hanımın annesi öğreniyor ve Ayşe hanım kendi gururundan dolayı kendisini asarak kendi yaşantısına son veriyor.

Nasıl İntikam Aldı ?

Çok geçmeden bu durumu Ayşe hanımın annesi öğreniyor ve müdür beyden bu duruma sebep olduğu için kızının intikamını almak istiyor. İntikam almak için büyü yaptırmaya karar veriyor. Ardından müdüre büyü yaptırıyor fakat yaptırdığı büyü ters tepiyor ve kendi yaşantısına son vermiş olan kızının ruhu bu okula hapis oluyor. Çok geçmeden ruhu okula hapis olan Ayşe hanım, okul müdürünün hayatını okul içerisinde alıyor.

Okula Ne Oldu ?

Bu olaydan da bir süre sonra, okul öğrencileri çeşitli şikayetlerde bulunuyor. Öğrencilerin büyük bir kısmının bulunduğu şikayetler Ayşe hanımı okulda gördüklerine yönelik olunca okul eğitim ve öğretime tamamen sonlandırılarak bir daha açılmamak üzere tamamen kapatılıyor. Günümüzde o okula gidebilen ve gittiklerinde çeşitli paranormal olaylar olduğunu söyleyen kişiler bulunmaktadır. Korku Hikayesi niteliğinde ki bu hikayemiz hakkında peki siz değerli ziyaretçilerimiz ne düşünüyor ? Olayın geçtiği okulun videosunu makalemizin başında bulunan videodan izleyebilirsiniz.

 

Konu yorumları

Yorumda Bulun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir