Hakkımızda

Sitemiz genel yapısı itibariyle yerinde inceleme yapılmış çeşitli Youtube videolarını baz alarak, yerinde inceleme yapılan yerlere ait hikayeleri ve söylentileri baz almaktadır. Hikayelerin bir çoğu oldukça ürpertici olabiliyorken, bazı ise genelde çok eski yıllara ait yapıtların yer aldığı yerler incelendiği için söylentiden ibaret olabiliyor. Korku Hikayeleri ekibi olarak bunları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu hikayeleri ziyaretçilerimiz ile paylaşmamızın sebebi belki bir çok insanın cesaret edemeyip eski yapıtları geç saatte inceleme gibi bir durumları olmayabilir, fakat biz bu durumu fazla araştırma gerektirmeden sitemiz üzerinden sunmayı hedefliyoruz. Genel olarak amacımız buna dayanıyor ve en etkileyici bulduğumuz Youtube Videolarını hikayeleri ile sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Öncelikle amacımızın hiçbir şekilde insan psikolojisini herhangi bir şekilde etkilemek değildir. Bu anlamda kendi sağlığını etkileyeceğinizi düşündüğünüz kişi veya kişiler lütfen içerikleri incelemesinler. Kişi üzerinde oluşabilecek herhangi bir sağlık probleminden sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz Youtube üzerinde bulunan videoları, Youtube’nin sunmuş olduğu paylaşım seçenekleri ile paylaşıma sunduğu için bu konuda bütün sorumluluk Youtube sitesine aittir.

Sitemizde önceliğimiz en kaliteli hikayeleri bulup ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktadır. Fakat hikayelerde insan sağlığını olumsuz etkileyecek hikayeler olmamasına önem gösteriyoruz. Çeşitli şiddet eğilimleri çağrıştıracak görseller sitemiz üzerinde paylaşılmayacaktır. Sitemiz genel amacı ile Youtube politikalarını kabul edip, Youtube sitesine video yükleyen kişilerin videolarını ve hikayelerini paylaşmayı amaç edinmiştir. Bizimle soru, görüş, istek, şikayet, reklam başvurusu ve diğer konular için iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.