Gizlilik Politikaları

  • Sitemiz YouTube gibi kaynak sağlayıcı firmalar üzerinde paylaşılmış olan çeşitli videoların paylaşımında bulunarak, Youtube kaynak sağlayıcısının uygun görüp kendi sitesinde barındırmış olduğu videoları, kendi paylaşım seçenekleri ile sitemiz üzerinde gösterilmektedir.
  • Sitemiz Youtube üzerinde video çeken her bir kullanıcıya saygı duymayı politika edinmiş olup, Youtube üzerinde olan videoları hiçbir şekilde indirmeyip sadece Youtube’nin sağlamış olduğu paylaşım seçeneklerini kullanarak siteye(www.korkuhikayeleri.net) entegre edilmesini uygun görmektedir.
  • Sitemiz hiçbir şekilde insan sağlığı ve psikolojisini etkileyecek paylaşımlar yapmamaktadır. İnsan sağlığı ve psikolojisini etkilediğini düşündüğünüz videoyu iletişim yollarımızdan bize iletmeniz halinde ancak uygun görülmesi durumunda siteden içerik kaldırılacaktır.
  • Sitemiz hiçbir şekilde insan sağlığını etkileyecek paylaşımlarda bulunmaktadır. Sağlığı yerinde olmayan kişi veya kişilerin sitemiz üzerinde ki içeriklerden etkilenmesi sorumluluğu tamamen kişiye ve kişilere (ziyaretçi,ziyaretçiler) aittir.
  • Sitemiz üzerinde sağlığınızı etkileyeceğini düşündüğünüz içerikleri inceleyip incelememe kararı tamamen ziyaretçiye ait bir sorumluluktur. İçerikleri inceledikten sonra oluşabilecek rahatsızlıklardan hiçbir şekilde sitemiz ve paylaşımda bulunan kişi veya kişiler sorumluluk kabul etmemektedir.
  • 18 yaşını aşmamış olan kişiler Youtube üzerinden bu içeriğe erişirken, sitemiz üzerinden erişebiliyor olması Youtube üzerinden gelen bağlantılar ile eriştiği için gerekli hukuki yaptırımlar sadece Youtube kaynak sağlayıcıyı kapsamaktadır.
  • Sitemiz çeşitli reklam haklarını gizli tutmaktadır. Şu an için “Google Adsense” ile iş birliği içerisindedir. Dolayısıyla “Google Adsense” reklam sağlayıcı politikalarına uygun içerikler paylaşarak, bu politikaları kabul etmiştir.
  • Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı ve içerikleri inceleyen her kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılır ve sorumluluk tamamen kendisine aittir.